Brayan Vera Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Championship | 2 (1) | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
20 | 1686 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 22 (1) | 1821 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2025 |
|
NCL | 2 | 179 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 (1) | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
28 (4) | 2074 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | |
|
|
MLS Next Pro | 1 | 65 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (5) | 2558 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 | 2171 | 2 | 2 | 9 | 0 | 1 | |
| Total | 27 | 2351 | 2 | 2 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
27 | 2373 | 3 | 1 | 13 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 | 183 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 33 | 2916 | 3 | 1 | 16 | 1 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa Colombia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 28 (5) | 1986 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (5) | 1986 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 2 (1) | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 173 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 22 (7) | 1245 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (8) | 1361 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (7) | 149 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (7) | 239 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
20 | 1686 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 2025 |
|
|
28 (4) | 2074 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 1 | 65 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
|
25 | 2171 | 2 | 2 | 9 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
|
27 | 2373 | 3 | 1 | 13 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Primera A | 28 (5) | 1986 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
ISB | 2 (1) | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ISB | 22 (7) | 1245 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
8 (7) | 149 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Championship | 2 (1) | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 2 | 183 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Colombia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
NCL | 2 | 179 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 (1) | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Leagues Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 Poland |
|
U20 | 5 | 436 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
South American Championship U20 | 8 | 720 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 14K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
