B. Tomić Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SEL | 2 (2) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SEL | 5 (2) | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (2) | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SEL | 22 (7) | 1694 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 22 (7) | 1694 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Serbian Cup | 2 (1) | 52 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 16 (8) | 870 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (9) | 922 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Bosnia Cup | 1 (1) | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Prva Liga RS | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLS | 11 (8) | 264 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 83 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (11) | 386 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Serbian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 23 (12) | 1054 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (12) | 1054 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SLS | 32 (2) | 2522 | 4 | 12 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 32 (2) | 2522 | 4 | 12 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SLS | 16 (2) | 1049 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 16 (2) | 1049 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SLS | 16 | 1357 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 16 | 1357 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
SLS | 19 (8) | 1005 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 19 (8) | 1005 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
SLS | 6 (6) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 6 (6) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SEL | 2 (2) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SEL | 5 (2) | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SEL | 22 (7) | 1694 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
SLS | 16 (8) | 870 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Prva Liga RS | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLS | 11 (8) | 264 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
SLS | 23 (12) | 1054 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLS | 32 (2) | 2522 | 4 | 12 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SLS | 16 (2) | 1049 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
SLS | 16 | 1357 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SLS | 19 (8) | 1005 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SLS | 6 (6) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Serbian Cup | 2 (1) | 52 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Bosnia Cup | 1 (1) | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Serbian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Serbian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 83 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:59
Feyenoord ontvangt recordbod van 37,5 miljoen op Anis Hadj Moussa: het dilemma
12:19
Kees Smit ziet waarde dalen na uitblijven van toptransfer
11:48
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
11:00
ACV Assen en Harkemase Boys de talentenfabrieken van de Derde Divisie
Populair transfernieuws
- 3 september
- 10K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views

