Brandon Agounon Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
CFA Group C | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
FN1 | 27 (2) | 2310 | 0 | 2 | 9 | 2 | 0 |
| Total | 27 (2) | 2310 | 0 | 2 | 9 | 2 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
FN1 | 21 (4) | 1475 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group H | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (4) | 1745 | 1 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FN1 | 17 | 1431 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| Total | 17 | 1431 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
FN1 | 29 (5) | 2120 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 29 (5) | 2120 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
FN1 | 28 | 2302 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 28 | 2302 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
FN1 | 21 (3) | 1510 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 21 (3) | 1510 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
FN1 | 26 (1) | 2267 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 26 (1) | 2267 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 14 (4) | 879 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group G | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (4) | 1509 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 22 (8) | 1395 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 24 (8) | 1395 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2014/2015 |
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 28 (10) | 1898 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (10) | 2198 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 4 (3) | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group C | 12 (1) | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (5) | 1025 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
CFA Group C | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
FN1 | 27 (2) | 2310 | 0 | 2 | 9 | 2 | 0 |
| 2023/2024 |
|
FN1 | 21 (4) | 1475 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group H | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
FN1 | 17 | 1431 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
FN1 | 29 (5) | 2120 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
FN1 | 28 | 2302 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
FN1 | 21 (3) | 1510 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
FN1 | 26 (1) | 2267 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
FL2 | 14 (4) | 879 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group G | 4 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
FL2 | 22 (8) | 1395 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2014/2015 |
|
FL2 | 28 (10) | 1898 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
FL2 | 4 (3) | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group C | 12 (1) | 900 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
22:10
Feyenoord de dupe van afwijzingen Anis Hadj Moussa en Ayase Ueda
21:50
Willem II onderhandelt met Manchester United en mikt op transferstunt
21:15
Na komst van Sami Ouaissa blijft PSV vooralsnog met Esmir Bajraktarevic zitten
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views
