Bilal El Khannouss Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
25 (6) | 1636 | 4 | 5 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 136 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (2) | 302 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 (4) | 641 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 44 (13) | 2753 | 9 | 11 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 113 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 150 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
32 (5) | 2205 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (6) | 2537 | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 2 (2) | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
38 (3) | 3073 | 3 | 6 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (1) | 643 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 52 (6) | 4114 | 3 | 8 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 2 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
39 (4) | 2545 | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 | |
|
|
Play-offs 3/4 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (4) | 2760 | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 6 (3) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (4) | 287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
25 (6) | 1636 | 4 | 5 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 136 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (5) | 2205 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
38 (3) | 3073 | 3 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
39 (4) | 2545 | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (2) | 302 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 113 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 150 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 2 (2) | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 2 | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
11 (4) | 641 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (1) | 643 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
UYL | 6 (3) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 7 (4) | 329 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FWC | 6 | 466 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 4 (3) | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 355 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Olympic Games | 5 | 438 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 1 | 90 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Africa U23 Cup of Nations | 4 | 338 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (3) | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
FWC | 1 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 19K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

