Ben Broggio Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (1) | 115 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 (4) | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 147 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (5) | 509 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 59 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 7 | 585 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (2) | 944 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 3 | 270 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (2) | 2107 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 155 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 11 (4) | 557 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 7 | 620 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (5) | 1336 | 8 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
FLT | 3 (3) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 6 (4) | 253 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 3 (1) | 162 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 7 | 592 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League Cup | 1 | 68 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (8) | 1189 | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
U18 Premier League | 8 (3) | 571 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League Cup | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 636 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
5 (4) | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 147 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 7 | 585 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (2) | 944 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 11 (4) | 557 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Premier League 2 Division One | 6 (4) | 253 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 7 | 592 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
U18 Premier League | 8 (3) | 571 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
FLT | 1 | 90 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (1) | 115 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 59 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 3 | 249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 155 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
FLT | 3 (3) | 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League Cup | 3 (1) | 162 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League Cup | 1 | 68 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
U18 Premier League Cup | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 3 | 270 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
UYL | 7 | 620 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 2 oktober
- 3K+ views
Primeur bij FC Groningen: nieuwe generatie Robben debuteert
- 3 oktober
- 2K+ views
Leo Sauer kent stroeve start en zit in lastige situatie na vertrek bij Feyenoord
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 4 oktober
- 2K+ views

