Ben Parkinson Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SLC | 4 (1) | 259 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (4) | 205 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (5) | 464 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (8) | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 (2) | 111 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League South | 2 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (10) | 540 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
FLT | 3 | 293 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League Cup | 3 | 260 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 12 (2) | 969 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (2) | 1522 | 11 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 15 (3) | 1060 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 4 | 281 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (4) | 1512 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FLT | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FA Youth Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 6 | 517 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League | 11 | 966 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League Cup | 3 | 262 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (1) | 1755 | 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
U18 Premier League | 17 (1) | 1183 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 17 (1) | 1183 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
6 (4) | 205 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Premier League 2 Division One | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (8) | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Vanarama National League South | 2 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Premier League 2 Division One | 12 (2) | 969 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 15 (3) | 1060 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Premier League 2 Division Two | 6 | 517 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 11 | 966 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
U18 Premier League | 17 (1) | 1183 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
SLC | 4 (1) | 259 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 (2) | 111 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
FLT | 3 | 293 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National League Cup | 3 | 260 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 4 | 281 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
FLT | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FA Youth Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
U18 Premier League Cup | 3 | 262 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

