Badr Benoun Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Botola Pro Inwi | 2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Botola Pro Inwi | 24 (1) | 2012 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 |
| Total | 24 (1) | 2012 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
QSL Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 12 | 1082 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 | 1352 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Emir Cup | 3 | 360 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
QSL Cup | 4 (2) | 214 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
Stars League | 18 | 1607 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (2) | 2181 | 2 | 1 | 10 | 1 | 0 | ||
| 2023 |
|
Emir Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
QSL Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Stars League | 20 | 1714 | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 22 | 1894 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
CAF Champions League | 2 (1) | 96 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Egyptian Premier League | 8 (1) | 659 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (2) | 875 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
CAF Champions League | 13 | 1135 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Egypt Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Egyptian Premier League | 20 (1) | 1700 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Egyptian Super Cup | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (2) | 2926 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Arab Club Championship | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Botola Pro Inwi | 19 (1) | 1638 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
CAF Champions League | 7 | 562 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Egypt Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (1) | 2500 | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Arab Club Championship | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CAF Confederations Cup | 5 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
SCA | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 720 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
CAF Confederations Cup | 11 | 990 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 12 | 1080 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Botola Pro Inwi | 2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Botola Pro Inwi | 24 (1) | 2012 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 |
| 2024/2025 |
|
Stars League | 12 | 1082 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Stars League | 18 | 1607 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Stars League | 20 | 1714 | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Egyptian Premier League | 8 (1) | 659 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Egyptian Premier League | 20 (1) | 1700 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Botola Pro Inwi | 19 (1) | 1638 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
QSL Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Emir Cup | 3 | 360 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
QSL Cup | 4 (2) | 214 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| 2023 |
|
Emir Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
QSL Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Egypt Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Egyptian Super Cup | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Egypt Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
CAF Champions League | 2 (1) | 96 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
CAF Champions League | 13 | 1135 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Arab Club Championship | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CAF Champions League | 7 | 562 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Arab Club Championship | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CAF Confederations Cup | 5 | 450 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
SCA | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CAF Confederations Cup | 11 | 990 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCA | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
FWC | 3 (3) | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Arab Cup | 3 | 300 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
African Nations Championship | 5 | 477 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CAF World Cup Qualification | 1 (1) | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
