Armel Bella-Kotchap Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (5) | 1346 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (5) | 1466 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (2) | 329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (3) | 355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (4) | 516 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
24 | 1885 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2111 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
22 (2) | 1679 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (2) | 2034 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
G2B | 28 (2) | 2406 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (2) | 2616 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
G2B | 12 (5) | 660 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 14 (5) | 838 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2018/2019 |
|
G2B | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
19 (5) | 1346 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
4 (2) | 329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
24 | 1885 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
22 (2) | 1679 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
G2B | 28 (2) | 2406 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
G2B | 12 (5) | 660 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
G2B | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Premier League International Cup | 1 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
4 | 355 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
FWC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

