Antonio Blanco Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
3 (2) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 | 3118 | 2 | 3 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (2) | 3240 | 2 | 3 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 101 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
35 (3) | 2744 | 0 | 1 | 10 | 1 | 1 | |
| Total | 37 (4) | 2845 | 0 | 1 | 11 | 1 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
|
3 (1) | 113 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
33 (4) | 2445 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 36 (5) | 2558 | 0 | 1 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SSD | 18 | 1410 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (2) | 1688 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 10 | 0 | 1 | |
|
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 216 | 1 | 0 | 10 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (2) | 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
UYL | 6 | 530 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 530 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
UYL | 7 | 601 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 601 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
UYL | 5 (4) | 102 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (4) | 102 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
36 | 3118 | 2 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
35 (3) | 2744 | 0 | 1 | 10 | 1 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
33 (4) | 2445 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
3 (1) | 159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 18 | 1410 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division RFEF: Group 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 10 | 0 | 1 | |
| 2020/2021 |
|
|
4 (2) | 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 (2) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 101 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
3 (1) | 113 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
UYL | 6 | 530 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
UYL | 7 | 601 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
UYL | 5 (4) | 102 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
21C | 6 (1) | 472 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
World Cup U17 | 6 | 480 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 15K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

