Antoine Rabillard Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
5 (4) | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 (4) | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
3 (2) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 29 (4) | 1658 | 9 | 5 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (6) | 1785 | 9 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
FN1 | 27 (8) | 1617 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 146 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (10) | 1763 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
FN1 | 30 (9) | 1736 | 3 | 4 | 5 | 0 | 1 |
| Total | 30 (9) | 1736 | 3 | 4 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
FN1 | 33 (9) | 2090 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 33 (9) | 2090 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FN1 | 18 (4) | 1225 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 18 (4) | 1225 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
29 (4) | 2030 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 2 | 168 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (4) | 2198 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
24 (5) | 1712 | 9 | 4 | 2 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 3 | 249 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1961 | 11 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 24 (14) | 976 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (14) | 976 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
FN1 | 27 (8) | 1503 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 27 (8) | 1503 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
CFA Group D | 19 | 1710 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1725 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
CFA Group C | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (2) | 85 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (3) | 85 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
National 3: Group G | 7 (5) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 7 (5) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
CFA Group C | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
5 (4) | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FL2 | 29 (4) | 1658 | 9 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
FN1 | 27 (8) | 1617 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
FN1 | 30 (9) | 1736 | 3 | 4 | 5 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
FN1 | 33 (9) | 2090 | 12 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
FN1 | 18 (4) | 1225 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
29 (4) | 2030 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
24 (5) | 1712 | 9 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
FL2 | 24 (14) | 976 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
FN1 | 27 (8) | 1503 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
CFA Group D | 19 | 1710 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
CFA Group C | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 85 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
National 3: Group G | 7 (5) | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
CFA Group C | 2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 (2) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 (2) | 146 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
KNVB Beker | 2 | 168 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
KNVB Beker | 3 | 249 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
18:35
Hoe Manchester City en Fenerbahçe Shaqueel van Persie vormden voor Feyenoord
17:31
FC Utrecht heeft met Nana Gyamfi-Amoah een ruwe diamant in huis
15:45
Ajax bedong koopoptie van 14 miljoen voor Abdoulaye Camara, maar stelt hem niet op
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

