Anthony Racioppi Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
38 | 3420 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 | 3630 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
G2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
16 | 1440 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 | 2160 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
19 (1) | 1646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (1) | 2006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Bourgogne-Franche-Comté | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 930 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 | 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
CFA Group D | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 | 1215 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Emirates Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
CFA Group A | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
International Champions Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
CFA Group B | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
CFA Group C | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
CFA Group B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
38 | 3420 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
G2B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
16 | 1440 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
19 (1) | 1646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
FL2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Bourgogne-Franche-Comté | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
21 | 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
CFA Group D | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
CFA Group A | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
CFA Group B | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
CFA Group C | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
CFA Group B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Swiss Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Swiss Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Emirates Cup | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
International Champions Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
UYL | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
UYL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 4 oktober
- 2K+ views
Mika Mármol in waarde verdubbeld na uitstekende periode bij Feyenoord
- 5 oktober
- 2K+ views

