Amar Dedić Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (2) | 1791 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | |
|
|
Super Cup | 1 | 88 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
14 (1) | 1164 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (3) | 3403 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | ||
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 2 | 156 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (3) | 779 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (8) | 309 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
11 | 990 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (11) | 2234 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 4 | 346 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (3) | 1613 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (3) | 2499 | 5 | 4 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 3 | 274 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
27 (1) | 2339 | 1 | 4 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (1) | 3317 | 3 | 4 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Austrian Cup | 5 | 540 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
32 | 2794 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 37 | 3334 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
TLA | 23 (3) | 1733 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Austrian Cup | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (4) | 1759 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
TLA | 24 (3) | 1995 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 24 (3) | 1995 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
TLA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
22 (2) | 1791 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 |
| 2024/2025 |
|
|
12 (3) | 779 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (8) | 309 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
21 (3) | 1613 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
27 (1) | 2339 | 1 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
32 | 2794 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
TLA | 23 (3) | 1733 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
TLA | 24 (3) | 1995 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
TLA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 88 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Austrian Cup | 2 | 156 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Austrian Cup | 4 | 346 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Austrian Cup | 3 | 274 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Austrian Cup | 5 | 540 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Austrian Cup | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
14 (1) | 1164 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
11 | 990 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
|
8 (1) | 681 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
10 | 855 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

