Ali McCann Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 145 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (1) | 325 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (6) | 1743 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (7) | 1894 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (1) | 2423 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (4) | 2732 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (7) | 2072 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 33 (8) | 2234 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 174 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (10) | 1896 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (10) | 2238 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (12) | 1565 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (12) | 2653 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SLC | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
34 (2) | 2900 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 5 (1) | 401 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 43 (3) | 3691 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SLC | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (3) | 2392 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (3) | 2752 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SLC | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 (2) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
3 (2) | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (3) | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
26 (6) | 1743 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
29 (1) | 2423 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
31 (7) | 2072 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
31 (10) | 1896 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
28 (12) | 1565 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
34 (2) | 2900 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
29 (3) | 2392 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
3 (2) | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 145 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (2) | 69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 88 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 174 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 168 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
SLC | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 5 (1) | 401 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
SLC | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
SLC | 1 (1) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Scottish Cup | 1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
|
4 | 331 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 (3) | 279 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
4 (1) | 252 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 (2) | 269 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
5 | 438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 5 | 440 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 173 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
09:01
De aanwinsten van Ajax: Jordi Cruijff haalt 120,6 miljoen aan marktwaarde binnen
Populair transfernieuws
- 4 september
- 24K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

