Alexandru Boiciuc Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
RL2 | 4 | 260 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
RL2 | 7 (4) | 326 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Romania Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (4) | 586 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
RL2 | 1 (2) | 90 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (2) | 90 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
RL2 | 6 (6) | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Romania Cup | 2 (1) | 81 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (7) | 81 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Liga 1 | 8 (8) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Liga 1 - Play-offs | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
RL2 | 4 (4) | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Romania Cup | 1 | 76 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (12) | 300 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Liga 1 - Play-offs | 2 | 180 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
RL2 | 8 (8) | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (8) | 180 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 13 (7) | 707 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone C | 9 (5) | 459 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (12) | 1166 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
15 (6) | 810 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 15 (6) | 810 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Super Liga | 13 (4) | 822 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 13 (4) | 822 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
3 (3) | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 93 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (3) | 134 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Super Liga | 8 (3) | 503 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 (3) | 503 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Super Liga | 4 (1) | 289 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 (1) | 289 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Liga 1 | 11 (5) | 537 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
Super Liga | 13 (3) | 922 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (8) | 1459 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2025/2026 |
|
RL2 | 4 | 260 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
RL2 | 7 (4) | 326 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
RL2 | 1 (2) | 90 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
RL2 | 6 (6) | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Liga 1 | 8 (8) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
RL2 | 4 (4) | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
RL2 | 8 (8) | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Liga 1 | 13 (7) | 707 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Serie C - Girone C | 9 (5) | 459 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
15 (6) | 810 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Super Liga | 13 (4) | 822 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Super Liga | 8 (3) | 503 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Super Liga | 4 (1) | 289 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Liga 1 | 11 (5) | 537 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
Super Liga | 13 (3) | 922 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
Romania Cup | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Romania Cup | 2 (1) | 81 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Romania Cup | 1 | 76 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
3 (3) | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 93 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views
