Alassana Jatta Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
6 (3) | 290 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 6 (3) | 290 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
34 (3) | 2588 | 15 | 3 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (3) | 2786 | 16 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 147 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
38 (2) | 3274 | 19 | 3 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 41 (3) | 3467 | 22 | 3 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (4) | 522 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (13) | 113 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (18) | 646 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Landspokal Cup | 4 (1) | 310 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (13) | 724 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (16) | 1080 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Landspokal Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (23) | 591 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (23) | 652 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
DNL | 7 (5) | 137 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 7 (5) | 137 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
DNL | 12 (4) | 663 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 12 (4) | 663 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Meistriliiga | 17 (3) | 1292 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 17 (3) | 1292 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
6 (3) | 290 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
34 (3) | 2588 | 15 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
38 (2) | 3274 | 19 | 3 | 5 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
10 (4) | 522 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
13 (13) | 113 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
21 (13) | 724 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
26 (23) | 591 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
DNL | 7 (5) | 137 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
DNL | 12 (4) | 663 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Meistriliiga | 17 (3) | 1292 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FLT | 1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 147 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Landspokal Cup | 4 (1) | 310 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Landspokal Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 46 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 2 (2) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 1 | 45 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 13 oktober
- 2K+ views

