Aguibou Camara Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
efbet Liga | 7 (2) | 483 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (3) | 617 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
efbet Liga | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Second League | 0 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 59 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (2) | 106 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Bulgarian Cup | 4 | 321 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
efbet Liga | 26 (14) | 1166 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | |
|
|
Super Cup | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (6) | 366 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (20) | 1915 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
Greek Cup | 1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
22 (3) | 1690 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (4) | 1714 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (2) | 886 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (3) | 282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (3) | 111 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (8) | 1371 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Greek Cup | 2 (2) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (2) | 1970 | 4 | 4 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 (1) | 835 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (7) | 2879 | 5 | 4 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group G | 4 | 330 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 5 | 420 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
CFA Group A | 17 (8) | 966 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 7 | 656 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (8) | 1622 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
efbet Liga | 7 (2) | 483 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
efbet Liga | 1 (1) | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Second League | 0 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
efbet Liga | 26 (14) | 1166 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
22 (3) | 1690 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
12 (2) | 886 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (3) | 282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
25 (2) | 1970 | 4 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
National 3: Group G | 4 | 330 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
CFA Group A | 17 (8) | 966 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Bulgarian Cup | 4 | 321 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Greek Cup | 1 (1) | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Greek Cup | 2 (2) | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 59 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
9 (6) | 366 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 111 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
2 (2) | 29 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (1) | 835 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
UYL | 7 | 656 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CAF World Cup Qualification | 6 (1) | 446 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 5 (3) | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Olympics Intercontinental Play-offs | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 3 | 241 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Africa U23 Cup of Nations | 5 | 434 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
5 | 450 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
CAF World Cup Qualification | 5 (1) | 369 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
2 | 121 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
World Cup U17 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:22
ETV Sem Steijn blijft maar dalen: hoe heeft het zo ver kunnen komen?
20:43
Selectie ADO Den Haag en Cambuur past qua transferwaarde 38 keer in PSV
20:01
PSV moet voor buitenkans gaan met transfervrije David Alaba
19:22
Ajax en de kritiek op Jordi Cruijff: is er genoeg restwaarde binnen de selectie?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 20K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

