Yuriy Bavin Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
|
RFN | 8 (7) | 152 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
RFN | 14 (4) | 972 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (11) | 1124 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
RFN | 16 (1) | 1248 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1428 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
RFN | 28 (2) | 2289 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 28 (2) | 2289 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
RFN | 3 (1) | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Premier League | 10 | 893 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 7 (4) | 301 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (4) | 1194 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Premier League | 21 (13) | 876 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 3 (1) | 171 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (14) | 1047 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Premier League | 10 (3) | 589 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 4 (2) | 228 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (5) | 817 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Premier League | 17 (4) | 1117 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 17 (4) | 1117 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
RFN | 34 (1) | 2915 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| Total | 34 (1) | 2915 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Premier League | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
RFN | 8 (7) | 152 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
RFN | 14 (4) | 972 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
RFN | 16 (1) | 1248 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
RFN | 28 (2) | 2289 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
RFN | 3 (1) | 137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Premier League | 10 | 893 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 7 (4) | 301 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
Premier League | 21 (13) | 876 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Premier League | 10 (3) | 589 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Premier League | 17 (4) | 1117 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
RFN | 34 (1) | 2915 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
Premier League | 1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Russian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Russian Cup | 3 (1) | 171 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Russian Cup | 4 (2) | 228 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
