Yuber Mosquera Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 8 (7) | 179 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 9 (3) | 512 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (11) | 735 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 6 | 519 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
LigaPro Serie A | 24 (1) | 2028 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | |
| Total | 34 (1) | 2907 | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2021 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 27 | 2427 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2787 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 26 (1) | 2207 | 1 | 1 | 9 | 1 | 1 | |
| Total | 28 (1) | 2387 | 1 | 1 | 10 | 1 | 1 | ||
| 2019 |
|
CSU | 5 | 480 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 28 | 2446 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 33 | 2926 | 2 | 2 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Primera A | 38 | 3390 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Total | 38 | 3390 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2013 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2010 |
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
LigaPro Serie A | 8 (7) | 179 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 9 (3) | 512 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
LigaPro Serie A | 24 (1) | 2028 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2021 |
|
LigaPro Serie A | 27 | 2427 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
LigaPro Serie A | 26 (1) | 2207 | 1 | 1 | 9 | 1 | 1 |
| 2019 |
|
LigaPro Serie A | 28 | 2446 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Primera A | 38 | 3390 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| 2023 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 6 | 519 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
CSU | 5 | 480 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010 |
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:15
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
09:52
Waarom Reiss Nelson bij Feyenoord voor kwaliteitsinjectie gaat zorgen
09:30
NAC Breda aast op akkoord voor Cherrion Valerius na verlaagd bod uit MLS
08:51
Verborgen kosten zetten transferbeleid van Feyenoord onder druk
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 4K+ views

