Yerson Mosquera Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 | 84 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 174 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
2 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
27 (3) | 2142 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (3) | 2484 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
5 | 442 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 442 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (2) | 1238 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 129 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (3) | 1367 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 | 205 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
30 (1) | 2672 | 3 | 1 | 9 | 1 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 3 (1) | 254 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (2) | 3131 | 3 | 1 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 4 | 302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division Two | 5 | 393 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 402 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
7 | 573 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 12 | 1013 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | |
| Total | 19 | 1586 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2020 |
|
CSU | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
Florida Cup | 1 (1) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 4 | 360 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (1) | 447 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
27 (3) | 2142 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
5 | 442 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
16 (2) | 1238 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
|
30 (1) | 2672 | 3 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 4 | 302 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division Two | 5 | 393 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
Primera A | 12 | 1013 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2020 |
|
Primera A | 4 | 360 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
1 | 84 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
2 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 3 (1) | 254 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Florida Cup | 1 (1) | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 129 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 2 | 205 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
7 | 573 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CSU | 1 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2026 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 4 (2) | 182 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

