William Tesillo Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Copa Colombia | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 26 | 2283 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | |
| Total | 28 | 2463 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
8 | 750 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa Colombia | 6 (1) | 475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 45 (2) | 3864 | 3 | 0 | 12 | 1 | 0 | |
|
|
Superliga | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 61 (3) | 5299 | 3 | 0 | 13 | 1 | 0 | ||
| 2024 |
|
Copa Colombia | 8 | 720 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 24 | 2137 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | |
| Total | 32 | 2857 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
28 (4) | 2228 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 28 (4) | 2228 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
NCL | 3 | 270 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 84 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
Leagues Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 654 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
8 (2) | 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 (2) | 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
NCL | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
36 | 3265 | 2 | 2 | 11 | 1 | 0 |
| Total | 36 | 3265 | 2 | 2 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
NCL | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
36 | 3198 | 0 | 2 | 13 | 0 | 1 |
| Total | 36 | 3198 | 0 | 2 | 13 | 0 | 1 | ||
| 2020 |
|
NCL | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
27 | 2430 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Total | 27 | 2430 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Copa MX | 6 | 630 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
38 (1) | 3348 | 2 | 3 | 10 | 1 | 0 | |
| Total | 44 (1) | 3978 | 2 | 3 | 13 | 1 | 0 | ||
| 2018 |
|
|
10 | 900 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 13 | 1161 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 23 | 2061 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
|
2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 26 (2) | 2218 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (2) | 2338 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
|
8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Primera A | 37 (2) | 3007 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 46 (2) | 3097 | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera A | 26 | 2370 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 30 | 2730 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Primera A | 26 | 2283 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| 2025 |
|
Primera A | 45 (2) | 3864 | 3 | 0 | 12 | 1 | 0 |
| 2024 |
|
Primera A | 24 | 2137 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
28 (4) | 2228 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
8 (2) | 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
36 | 3265 | 2 | 2 | 11 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
36 | 3198 | 0 | 2 | 13 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
27 | 2430 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
38 (1) | 3348 | 2 | 3 | 10 | 1 | 0 |
| 2018 |
|
Primera A | 13 | 1161 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
Primera A | 26 (2) | 2218 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
Primera A | 37 (2) | 3007 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
Primera A | 26 | 2370 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Copa Colombia | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Colombia | 6 (1) | 475 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Superliga | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Copa Colombia | 8 | 720 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Copa MX | 6 | 630 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
8 | 750 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
NCL | 3 | 270 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 84 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
Leagues Cup | 3 | 300 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
NCL | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
NCL | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
NCL | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
10 | 900 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
|
2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016 |
|
|
8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015 |
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 10 (1) | 882 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Copa America | 7 (1) | 541 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Copa America | 3 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
Olympic Games | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

