Wanya Marçal Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
FLT | 2 | 113 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 79 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 | 192 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 151 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 182 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Eredivisie Playoffs | 2 | 143 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (4) | 681 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
KNVB Beker | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (4) | 975 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 143 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 | 684 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 4 | 349 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (2) | 1823 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FLT | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 18 | 1435 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 | 1561 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (1) | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League 2 Division One | 24 (2) | 1915 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (4) | 2058 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Premier League 2 Division One | 3 (3) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 16 | 1395 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (3) | 1457 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 | 79 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 2 | 151 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
12 (4) | 681 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
3 (1) | 143 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 8 | 684 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League 2 Division One | 18 | 1435 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Premier League 2 Division One | 24 (2) | 1915 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Premier League 2 Division One | 3 (3) | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
U18 Premier League | 16 | 1395 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
U18 Premier League | 1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
U18 Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
FLT | 2 | 113 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League International Cup | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
KNVB Beker | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 3 | 270 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 243 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League Cup | 4 | 349 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
FLT | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League International Cup | 1 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 2 (1) | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 5 oktober
- 2K+ views
Feyenoord ziet marktwaarde Lamare Bogarde naar recordhoogte stijgen en kan meeprofiteren
- 7 oktober
- 2K+ views

