Vasyl Kravets Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
3 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Persha Liga | 12 (1) | 911 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier League - Playoffs | 2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (1) | 1058 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Premier League - Playoffs | 1 | 120 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (4) | 961 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (2) | 421 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
|
|
|
1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 163 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 1 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (6) | 2105 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
SSD | 2 (1) | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 | 2246 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (1) | 2352 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
3 (1) | 204 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 36 (5) | 2837 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 | |
| Total | 39 (6) | 3041 | 1 | 2 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
PKO Ekstraklasa | 18 (8) | 932 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (4) | 274 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (12) | 1326 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SSD | 16 (4) | 1147 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (4) | 1252 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 484 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
SSD | 15 | 1323 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 23 | 1972 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 79 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 17 (1) | 1436 | 0 | 3 | 7 | 1 | 0 | |
| Total | 18 (1) | 1515 | 0 | 3 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
SSD | 8 | 691 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (3) | 1121 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (3) | 1812 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
8 (4) | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 8 (4) | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
2 (2) | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
3 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Persha Liga | 12 (1) | 911 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
15 (4) | 961 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 421 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
SSD | 2 (1) | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 | 2246 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
SSD | 36 (5) | 2837 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
PKO Ekstraklasa | 18 (8) | 932 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 16 (4) | 1147 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
6 | 484 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 15 | 1323 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
SSD | 17 (1) | 1436 | 0 | 3 | 7 | 1 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SSD | 8 | 691 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (3) | 1121 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
8 (4) | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
2 (2) | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Ukrainian Cup | 1 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Ukrainian Cup | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
3 (1) | 204 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Polish Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 79 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 163 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
6 (4) | 274 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

