Uche Agbo Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
1 | 70 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 106 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Kazakhstan Cup | 1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 17 (5) | 1083 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (6) | 1116 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Kazakhstan Cup | 5 (1) | 386 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 20 (1) | 1520 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 25 (2) | 1906 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
2. Liga | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 4 (2) | 179 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (2) | 449 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
2. Liga | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 16 (8) | 651 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Slovakia Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (3) | 256 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 51 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (16) | 1408 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
2. Liga | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 20 (8) | 1099 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (2) | 431 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Youth League | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (10) | 1800 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SSD | 9 (3) | 503 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 105 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (7) | 726 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (3) | 669 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 372 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
SCB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (1) | 194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (5) | 1595 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Belgian Cup | 4 | 360 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
33 (1) | 2769 | 1 | 1 | 11 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (1) | 3129 | 1 | 2 | 13 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (3) | 2384 | 0 | 0 | 13 | 1 | 1 | |
| Total | 32 (3) | 2474 | 0 | 0 | 13 | 1 | 1 | ||
| 2015/2016 |
|
|
4 (1) | 331 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (3) | 255 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (4) | 586 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Premier League | 17 (5) | 1083 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Premier League | 20 (1) | 1520 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2023/2024 |
|
2. Liga | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 4 (2) | 179 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
2. Liga | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 16 (8) | 651 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
2. Liga | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 20 (8) | 1099 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Youth League | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
SSD | 9 (3) | 503 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
10 (3) | 669 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (1) | 372 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
33 (1) | 2769 | 1 | 1 | 11 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
31 (3) | 2384 | 0 | 0 | 13 | 1 | 1 |
| 2015/2016 |
|
|
6 (3) | 255 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Kazakhstan Cup | 1 (1) | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Kazakhstan Cup | 5 (1) | 386 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Slovakia Cup | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 (1) | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
League Cup | 2 (2) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Taça de Portugal | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Belgian Cup | 4 | 360 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
4 (1) | 331 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
1 | 70 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (3) | 256 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 51 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
6 (2) | 431 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 105 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 180 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018 |
|
CAF World Cup Qualification | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 5 oktober
- 2K+ views
Feyenoord ziet marktwaarde Lamare Bogarde naar recordhoogte stijgen en kan meeprofiteren
- 7 oktober
- 2K+ views

