Takahiro Akimoto Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
J-League | 5 | 450 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 5 | 450 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (1) | 2710 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2800 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 1 | 62 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (2) | 2020 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (2) | 2082 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
AFC | 4 (3) | 126 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
|
15 (3) | 1153 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (6) | 1279 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
JEC | 1 (1) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
J-League | 25 (3) | 1990 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
J-League Cup | 6 (3) | 322 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (7) | 2636 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
AFC | 11 (5) | 670 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
JEC | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
J-League | 31 (9) | 2097 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | |
|
|
J-League Cup | 4 (2) | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
JSC | 1 | 82 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 49 (16) | 3236 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2021 |
|
JEC | 4 (1) | 322 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League | 33 (4) | 2582 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
J-League Cup | 10 (5) | 557 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (10) | 3461 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
J2 League | 40 (2) | 3388 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 40 (2) | 3388 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
J-League | 5 | 450 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
31 (1) | 2710 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
25 (2) | 2020 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
15 (3) | 1153 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
J-League | 25 (3) | 1990 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
J-League | 31 (9) | 2097 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 |
| 2021 |
|
J-League | 33 (4) | 2582 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
J2 League | 40 (2) | 3388 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 1 | 62 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
JEC | 1 (1) | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 6 (3) | 322 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
JEC | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 4 (2) | 207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
JSC | 1 | 82 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
JEC | 4 (1) | 322 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 10 (5) | 557 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
AFC | 4 (3) | 126 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
|
3 | 261 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
AFC | 11 (5) | 670 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

