Sullivan Péan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
FN1 | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
FN1 | 32 | 2874 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 32 | 2874 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
FN1 | 32 | 2880 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 32 | 2880 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
FN1 | 34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FN1 | 21 | 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 | 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
CFA Group A | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FL2 | 6 (1) | 494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (1) | 1694 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
CFA Group A | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FL2 | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1620 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
National 3: Group H | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
National 3: Group H | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
FN1 | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FN1 | 32 | 2874 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
FN1 | 32 | 2880 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
FN1 | 34 | 3060 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
FN1 | 21 | 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
CFA Group A | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 6 (1) | 494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
CFA Group A | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 12 | 1080 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
National 3: Group H | 8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
National 3: Group H | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
18:35
Hoe Manchester City en Fenerbahçe Shaqueel van Persie vormden voor Feyenoord
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

