Stevie Mallan Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
SLC | 1 (2) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (2) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 13 (5) | 604 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 3 (1) | 148 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (7) | 951 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
3 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 75 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
17 (2) | 1367 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (2) | 1982 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
16 (6) | 1029 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 16 (6) | 1029 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
18 (9) | 831 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (9) | 951 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SLC | 6 (1) | 446 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
14 (10) | 508 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
17 (9) | 774 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (20) | 1728 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SLC | 6 | 600 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
20 (6) | 1300 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (7) | 1905 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SLC | 2 | 210 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
37 (1) | 3182 | 7 | 8 | 9 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 3 (1) | 206 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 48 (2) | 4138 | 13 | 9 | 11 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (3) | 431 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (4) | 448 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Challenge Cup | 2 | 180 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 4 | 180 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 | 360 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
Challenge Cup | 1 | 86 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 34 (2) | 712 | 11 | 0 | 4 | 1 | 0 | |
|
|
SLC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (2) | 798 | 13 | 0 | 5 | 1 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
25 (1) | 2095 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 25 (1) | 2095 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
SCC | 13 (5) | 604 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
17 (2) | 1367 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
16 (6) | 1029 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
18 (9) | 831 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
14 (10) | 508 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (9) | 774 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
20 (6) | 1300 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
37 (1) | 3182 | 7 | 8 | 9 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
8 (3) | 431 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
SCC | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SCC | 34 (2) | 712 | 11 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
25 (1) | 2095 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
SLC | 1 (2) | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 3 (1) | 148 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
3 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 | 75 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 210 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
Turkish Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLC | 6 (1) | 446 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SLC | 6 | 600 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
SLC | 2 | 210 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 3 (1) | 206 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
Challenge Cup | 2 | 180 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 4 | 180 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
Challenge Cup | 1 | 86 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
6 | 540 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 8 | 642 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:50
Willem II onderhandelt met Manchester United en mikt op transferstunt
21:15
Na komst van Sami Ouaissa blijft PSV vooralsnog met Esmir Bajraktarevic zitten
20:55
In navolging van Sofyan Amrabat bij Ajax voegt Nordin Amrabat zich bij FC Utrecht
20:00
Ajax na mislopen van Azzedine Ounahi gelinkt aan middenvelder River Plate
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 1 september
- 4K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 31 augustus
- 3K+ views

