Steven Bradley Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Challenge Cup | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 1 (1) | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
SLO | 4 (6) | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (7) | 229 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 1 (1) | 44 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 4 (1) | 259 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
SLO | 23 (5) | 1540 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 (7) | 1909 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Challenge Cup | 2 (1) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SCC | 29 (11) | 1696 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
SLC | 4 (1) | 314 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 (1) | 146 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (14) | 2261 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
17 (8) | 682 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (8) | 750 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
16 (4) | 941 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 2 | 136 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 (4) | 1077 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier Division | 32 (9) | 2089 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 33 (9) | 2179 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | ||
| 2021/2022 |
|
SCC | 13 (7) | 643 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (9) | 671 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SLC | 2 (2) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (4) | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
SLO | 4 (6) | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
SLO | 23 (5) | 1540 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SCC | 29 (11) | 1696 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
17 (8) | 682 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
16 (4) | 941 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Premier Division | 32 (9) | 2089 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 |
| 2021/2022 |
|
SCC | 13 (7) | 643 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
2 (2) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Challenge Cup | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 1 (1) | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
Challenge Cup | 1 (1) | 44 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 4 (1) | 259 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
Challenge Cup | 2 (1) | 105 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 4 (1) | 314 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 2 (1) | 146 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
Scottish Cup | 2 | 136 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
FAI | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Scottish Cup | 1 (1) | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
SLC | 2 (2) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

