Stefano Callegari Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
LigaPro Serie A | 15 (3) | 1119 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (3) | 1119 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 12 | 1080 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 13 | 1170 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
ABN | 40 | 3577 | 3 | 0 | 11 | 0 | 1 |
| Total | 40 | 3577 | 3 | 0 | 11 | 0 | 1 | ||
| 2023 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 21 (6) | 1266 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (6) | 1356 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa Argentina | 3 | 248 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ABN | 24 (2) | 1867 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (2) | 2115 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
7 (4) | 328 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 7 (4) | 328 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Copa de la Superliga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Copa de la Superliga | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
14 | 1260 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 14 | 1260 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
Copa Argentina | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 (1) | 73 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 73 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
LigaPro Serie A | 15 (3) | 1119 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
ABN | 12 | 1080 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
ABN | 40 | 3577 | 3 | 0 | 11 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
ABN | 21 (6) | 1266 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
ABN | 24 (2) | 1867 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
7 (4) | 328 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
14 | 1260 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
1 (1) | 73 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Copa Argentina | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa Argentina | 3 | 248 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Copa de la Superliga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Copa de la Superliga | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
Copa Argentina | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
10:49
PEC Zwolle zet Henry van der Vegt per direct op straat om deze reden
10:29
ETV van Shaqueel van Persie explodeert bij Feyenoord na enorme ontwikkeling
09:58
In-beom Hwang leeft op bij FC Porto onder Francesco Farioli na vertrek bij Feyenoord
09:14
Van de reservebank naar de Eredivisie-top: Julius Dirksen maakt furore bij Go Ahead Eagles
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
Ajax kan huurlingen Tolu Arokodare en Simon Adingra 'goedkoop' inlijven
- 7 oktober
- 2K+ views

