Sergio Rochet Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 | 1530 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
15 | 1306 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Brasil U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 | 1666 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
28 | 2519 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 | 3179 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
|
19 | 1710 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 17 | 1530 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 49 | 4440 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
5 | 406 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 35 | 3180 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 44 | 3946 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 15 | 1293 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 | 1923 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
|
7 | 588 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
Primera Division | 32 (1) | 2757 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (1) | 3345 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | ||
| 2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 6 (1) | 494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (1) | 584 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
15 (1) | 1282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (1) | 1282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
20 | 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
23 | 2070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2520 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
2 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
11 | 990 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
15 | 1306 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
28 | 2519 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
19 | 1710 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 17 | 1530 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
Primera Division | 35 | 3180 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Primera Division | 15 | 1293 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Primera Division | 32 (1) | 2757 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 2019 |
|
Primera Division | 6 (1) | 494 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
15 (1) | 1282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
20 | 1800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
23 | 2070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
2 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Gaucho 1 | 5 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
CDB | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Brasil U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Gaucho 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Gaucho 1 | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Turkish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
KNVB Beker | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
KNVB Beker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CSU | 6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
|
6 | 570 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 540 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
5 | 406 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CSU | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
|
7 | 588 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2019 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
4 | 450 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 14 | 1268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FWC | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Copa America | 6 | 600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CONMEBOL World Cup Qualification | 4 | 366 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FWC | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
Copa America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
18:35
Hoe Manchester City en Fenerbahçe Shaqueel van Persie vormden voor Feyenoord
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

