Satoshi Tanaka Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
G2B | 12 | 1065 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
AFC | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 | 1515 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
JEC | 3 (1) | 224 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League | 28 (3) | 2281 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
J-League Cup | 5 | 392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
JSC | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (4) | 2966 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ACC | 4 | 286 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 286 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
JEC | 3 (2) | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League | 33 (1) | 2924 | 4 | 5 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (3) | 3023 | 4 | 5 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
JEC | 2 (1) | 144 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
J-League | 11 (2) | 865 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (3) | 1009 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (5) | 936 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (5) | 1026 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
JEC | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League | 17 (2) | 1376 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
J-League Cup | 6 (3) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (5) | 1762 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
JEC | 2 (2) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League | 36 (5) | 2676 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
J-League Cup | 6 (4) | 230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 44 (11) | 2982 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2020 |
|
J-League | 17 (6) | 961 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 2 (1) | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (7) | 1069 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
J-League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
G2B | 12 | 1065 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
J-League | 28 (3) | 2281 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
J-League | 33 (1) | 2924 | 4 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
J-League | 11 (2) | 865 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
15 (5) | 936 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
J-League | 17 (2) | 1376 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
J-League | 36 (5) | 2676 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 2020 |
|
J-League | 17 (6) | 961 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
JEC | 3 (1) | 224 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 5 | 392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
JSC | 1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
JEC | 3 (2) | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
JEC | 2 (1) | 144 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
JEC | 1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 6 (3) | 325 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
JEC | 2 (2) | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
J-League Cup | 6 (4) | 230 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
J-League Cup | 2 (1) | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
J-League Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
AFC | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ACC | 4 | 286 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
EAFF E-1 Football Championship | 1 | 46 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Afc Championship U23 | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
World Cup U17 | 2 | 119 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

