Sandi Lovric Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
3 (1) | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (5) | 157 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (5) | 361 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (11) | 683 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
36 (5) | 2329 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (5) | 2479 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 | 156 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
29 (8) | 1989 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | |
| Total | 31 (8) | 2145 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
2 | 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
37 (9) | 2349 | 5 | 6 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (9) | 2521 | 5 | 6 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
33 (1) | 2711 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 5 | 480 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (1) | 3191 | 5 | 6 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
33 (1) | 2587 | 2 | 5 | 7 | 1 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 2 | 112 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (1) | 2699 | 4 | 5 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
25 (8) | 1664 | 3 | 7 | 4 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (1) | 344 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (9) | 2008 | 3 | 7 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
20 (5) | 1351 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 123 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| Total | 24 (6) | 1608 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Austrian Cup | 3 (2) | 95 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (9) | 1405 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 | |
|
|
|
3 | 255 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (11) | 1755 | 0 | 2 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 3 (1) | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
8 (3) | 406 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (3) | 406 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (6) | 103 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (6) | 103 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
6 (5) | 157 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (5) | 361 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
36 (5) | 2329 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
29 (8) | 1989 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
37 (9) | 2349 | 5 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
33 (1) | 2711 | 4 | 6 | 4 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
33 (1) | 2587 | 2 | 5 | 7 | 1 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
25 (8) | 1664 | 3 | 7 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
20 (5) | 1351 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
25 (9) | 1405 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
3 (1) | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
8 (3) | 406 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
8 (6) | 103 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 (1) | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 156 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
2 | 172 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Swiss Cup | 5 | 480 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Swiss Cup | 2 | 112 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Austrian Cup | 3 (2) | 95 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
Austrian Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
5 (1) | 344 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
2 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 123 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
3 | 255 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
2 | 91 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
5 (2) | 247 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (4) | 298 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
4 (3) | 127 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
10 (1) | 807 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 5 | 409 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
4 | 340 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 8 (2) | 472 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
11:01
Feyenoord maakt rondom Gjivai Zechiël juiste keuze: marktwaarde explodeert
10:02
Jean-Paul N'Djoli en de explosieve start van Heracles Almelo in de KKD
Populair transfernieuws
- 4 september
- 26K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

