Samuele Ricci Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
3 | 202 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (20) | 1295 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (20) | 1497 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 120 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
34 | 2840 | 1 | 1 | 8 | 0 | 1 | |
| Total | 36 (1) | 2960 | 1 | 2 | 9 | 0 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
32 (4) | 2400 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 | |
| Total | 33 (4) | 2478 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
4 | 343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
28 (5) | 2073 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (5) | 2416 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
3 (2) | 176 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (4) | 1532 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
|
|
|
12 (3) | 725 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (9) | 2433 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2020/2021 |
|
|
3 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 34 (15) | 1655 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (15) | 1878 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 29 (9) | 1819 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (10) | 1830 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
31 (20) | 1295 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
34 | 2840 | 1 | 1 | 8 | 0 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
32 (4) | 2400 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
28 (5) | 2073 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
21 (4) | 1532 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
|
|
|
12 (3) | 725 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
ISB | 34 (15) | 1655 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
ISB | 29 (9) | 1819 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
3 | 202 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
2 (1) | 120 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
4 | 343 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
3 (2) | 176 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
3 | 223 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
3 (2) | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
6 (2) | 401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
21C | 3 (1) | 197 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 4 (2) | 252 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

