Samuel Kozlovsky Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Niké Liga | 7 | 630 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 630 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
PKO Ekstraklasa | 21 (6) | 1396 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Polish Cup | 2 | 196 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (6) | 1592 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
PKO Ekstraklasa | 29 (3) | 2330 | 1 | 5 | 4 | 0 | 2 |
|
|
Polish Cup | 2 (2) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 31 (5) | 2359 | 1 | 5 | 4 | 0 | 3 | ||
| 2023/2024 |
|
Niké Liga | 31 | 2742 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 31 | 2742 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Tipsport Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Niké Liga | 21 (2) | 1716 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Slovakia Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1716 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Tipsport Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
2. Liga | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 11 (3) | 731 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 15 (3) | 1091 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
2. Liga | 23 (4) | 1685 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 23 (4) | 1685 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
2. Liga | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga | 17 | 1486 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1576 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
2. Liga | 23 (2) | 1918 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga: East | 5 | 450 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Niké Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (2) | 2368 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Niké Liga | 7 | 630 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
PKO Ekstraklasa | 21 (6) | 1396 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
PKO Ekstraklasa | 29 (3) | 2330 | 1 | 5 | 4 | 0 | 2 |
| 2023/2024 |
|
Niké Liga | 31 | 2742 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Niké Liga | 21 (2) | 1716 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
2. Liga | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Niké Liga | 11 (3) | 731 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
2. Liga | 23 (4) | 1685 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
2. Liga | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga | 17 | 1486 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
2. Liga | 23 (2) | 1918 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
2. Liga: East | 5 | 450 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Niké Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
Polish Cup | 2 | 196 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Polish Cup | 2 (2) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2023 |
|
Tipsport Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Slovakia Cup | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Tipsport Liga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
19:53
Cody Gakpo klimt uit dal bij Liverpool: transferwaarde in de lift
19:14
Clarence Seedorf aan de slag bij Corinthians: de vijf duurste spelers in zijn selectie
18:35
Na mislukte start wacht bij PEC Zwolle cruciale maand voor Henry van der Vegt
18:02
Feyenoord ziet transferwaarde Sem Steijn boven belangrijke grens komen
Populair transfernieuws
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 6 oktober
- 2K+ views
Edson Álvarez na mislopen Ajax-transfer op dood spoor bij West Ham United
- 4 oktober
- 2K+ views
Mika Mármol in waarde verdubbeld na uitstekende periode bij Feyenoord
- 5 oktober
- 2K+ views
Kopzorgen bij Ajax: vijftal spelers mag in januari praten met nieuwe club
- 5 oktober
- 2K+ views

