Salvador Reyes Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
3 (1) | 185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
Leagues Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
31 (1) | 2689 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 31 (1) | 2689 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 225 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 225 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
36 (2) | 3038 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 36 (2) | 3038 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
NCL | 5 (5) | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 (5) | 306 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
34 (21) | 1368 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 34 (21) | 1368 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 4 | 379 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 379 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
30 (14) | 1530 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 30 (14) | 1530 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Copa por México | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
35 (10) | 2396 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 35 (10) | 2396 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
NCL | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
37 (3) | 2847 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 37 (3) | 2847 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Copa MX | 2 (1) | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (1) | 630 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (3) | 730 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Copa MX | 3 (2) | 104 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa MX | 3 | 259 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Liga de Expansión MX | 15 | 1308 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (3) | 1738 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Copa MX | 6 (3) | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (6) | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Copa MX | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
3 (1) | 185 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
31 (1) | 2689 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
36 (2) | 3038 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
34 (21) | 1368 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
30 (14) | 1530 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
35 (10) | 2396 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
37 (3) | 2847 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (1) | 630 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
Liga de Expansión MX | 15 | 1308 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
3 (3) | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Copa por México | 1 (1) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Copa MX | 2 (1) | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Copa MX | 3 (2) | 104 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa MX | 3 | 259 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
Copa MX | 6 (3) | 319 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Copa MX | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Leagues Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
Leagues Cup | 3 (1) | 225 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
NCL | 5 (5) | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 4 | 379 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
NCL | 3 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

