Saidy Janko Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
26 (8) | 1683 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 |
|
|
Swiss Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 | 774 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (8) | 2457 | 1 | 2 | 7 | 1 | 1 | ||
| 2023/2024 |
|
|
30 (12) | 1818 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 (1) | 497 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 39 (13) | 2466 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
|
20 (8) | 1130 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (2) | 166 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (10) | 1296 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SSD | 15 (9) | 625 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (9) | 715 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
19 (5) | 1224 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 19 (5) | 1224 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
33 (5) | 2478 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 4 (1) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (1) | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 463 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 45 (8) | 3054 | 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (2) | 1206 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (2) | 1365 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 (5) | 1420 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (5) | 1501 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
14 (7) | 689 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 97 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (1) | 297 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (9) | 1083 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
International Champions Cup | 3 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (4) | 591 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (5) | 778 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (4) | 503 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 5 (4) | 549 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
UYL | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
26 (8) | 1683 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 |
| 2023/2024 |
|
|
30 (12) | 1818 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
20 (8) | 1130 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SSD | 15 (9) | 625 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
19 (5) | 1224 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
33 (5) | 2478 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
15 (2) | 1206 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
21 (5) | 1420 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
14 (7) | 689 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (1) | 97 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
8 (4) | 591 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
4 (4) | 503 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Swiss Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Swiss Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
3 (2) | 166 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Swiss Cup | 4 (1) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 | 69 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
9 | 774 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
7 (1) | 497 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
2 (1) | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (1) | 463 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
4 (1) | 297 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
International Champions Cup | 3 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
UYL | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
|
3 (1) | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

