Saïdou Sow Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
FL2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
FL2 | 12 (2) | 890 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 12 (2) | 890 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 | 800 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
12 (1) | 1018 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (1) | 1908 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
10 (2) | 718 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
FL2 | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (4) | 887 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 25 (6) | 1886 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group K | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (7) | 2475 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
13 (2) | 990 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
Ligue 1 Play-offs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
National 3: Group K | 3 | 241 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (3) | 1232 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
15 (5) | 997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (5) | 1087 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
FL2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FL2 | 12 (2) | 890 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
9 | 800 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (1) | 1018 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
10 (2) | 718 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
FL2 | 1 (1) | 44 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
FL2 | 25 (6) | 1886 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group K | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
13 (2) | 990 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
National 3: Group K | 3 | 241 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
15 (5) | 997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 (1) | 125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
1 (1) | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 (1) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CAF World Cup Qualification | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 4 | 360 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Olympics Intercontinental Play-offs | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 5 (1) | 404 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
CAF World Cup Qualification | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Africa Cup of Nations Qualifications | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 251 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

