Ryan Tunnicliffe Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
|
A-League Men | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Australian Cup | 4 (4) | 40 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 4 (4) | 40 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
A-League Men | 22 (12) | 942 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 22 (12) | 942 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FLT | 4 (1) | 261 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
30 (7) | 2014 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (9) | 2449 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
30 (9) | 1978 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (10) | 2098 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (7) | 1487 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (7) | 1818 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
40 (3) | 3247 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 40 (3) | 3247 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (4) | 1958 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 | 273 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (4) | 2441 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
24 (5) | 1772 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1997 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
3 (1) | 236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (4) | 290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (1) | 705 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (7) | 1250 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
2 (1) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (4) | 2065 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (5) | 2155 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
17 (7) | 1051 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
22 | 1935 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 41 (7) | 2986 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
27 (4) | 2112 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 166 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (7) | 2550 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 (2) | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
26 (16) | 1149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 26 (16) | 1149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
A-League Men | 1 (1) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
A-League Men | 22 (12) | 942 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
30 (7) | 2014 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Primera A | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
30 (9) | 1978 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
24 (7) | 1487 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
40 (3) | 3247 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
26 (4) | 1958 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
24 (5) | 1772 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
7 (4) | 290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (1) | 705 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
26 (4) | 2065 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
17 (7) | 1051 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
22 | 1935 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
| 2013/2014 |
|
|
27 (4) | 2112 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 166 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
|
2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2011/2012 |
|
|
26 (16) | 1149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Australian Cup | 4 (4) | 40 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
FLT | 4 (1) | 261 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 174 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FLT | 1 (1) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 | 273 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
1 | 78 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
|
3 (1) | 236 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
|
2 (1) | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
2 (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
19:02
Waarde Matthijs de Ligt nadert dieptepunt sinds transfer bij Ajax
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
