Robby McCrorie Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
DNL | 22 | 1980 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Landspokal Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2370 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
21 | 1816 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2176 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
SCC | 19 | 1710 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 4 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 | 2940 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
SCC | 15 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 15 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
SLC | 4 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
SCC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
DNL | 22 | 1980 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
21 | 1816 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
16 | 1440 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
SCC | 19 | 1710 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
8 | 720 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
SCC | 15 | 1260 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2015/2016 |
|
SCC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Landspokal Cup | 4 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
SLC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
SLC | 4 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Scottish Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
SLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
Scottish Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
SLC | 4 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2018/2019 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

