Radsley Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
BSC | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Campeonato Brasileiro Série D | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 4 | 342 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 11 | 952 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (1) | 1394 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
BSB | 6 (3) | 253 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
BSC | 10 (1) | 900 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 5 | 396 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Copa do Nordeste | 1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 8 (1) | 714 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (5) | 2347 | 6 | 4 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Campeonato Brasileiro Série D | 7 (2) | 510 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CDB | 2 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 3 | 264 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (2) | 924 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Copa do Nordeste | 2 | 155 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 155 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
BSC | 6 (5) | 101 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Campeonato Brasileiro Série D | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CDB | 2 (2) | 74 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 12 (1) | 910 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| Total | 20 (8) | 1085 | 8 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
Copa do Nordeste | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Pernambucano 1 | 8 (4) | 316 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 8 (4) | 316 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
Copa do Nordeste | 2 (2) | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (2) | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Copa do Nordeste | 3 | 262 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 262 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
BSC | 1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Campeonato Brasileiro Série D | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
BSB | 6 (3) | 253 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
BSC | 10 (1) | 900 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
Campeonato Brasileiro Série D | 7 (2) | 510 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
BSC | 6 (5) | 101 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Campeonato Brasileiro Série D | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2026 |
|
CDB | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 4 | 342 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 11 | 952 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
CDB | 5 | 396 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Copa do Nordeste | 1 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Pernambucano 1 | 8 (1) | 714 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
CDB | 2 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Pernambucano 1 | 3 | 264 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
Copa do Nordeste | 2 | 155 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
CDB | 2 (2) | 74 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Pernambucano 1 | 12 (1) | 910 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | |
| 2022/2023 |
|
Copa do Nordeste | 1 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Pernambucano 1 | 8 (4) | 316 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Copa do Nordeste | 2 (2) | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Copa do Nordeste | 3 | 262 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
14:05
AZ kan focus verleggen naar uitgaande transfers in slotfase transferperiode
13:45
Zo kan PSV de magische grens van 100 miljoen aan inkomsten doorbreken
13:25
Jordi Cruijff moet deze taken nog afvinken na afronding transfers Adingra en Kehrer
12:20
FC Utrecht haalt met Medic en Panagiotou ontbrekende puzzelstukjes voor verdediging
Populair transfernieuws
- 26 augustus
- 8K+ views
Vier transfervrije opties voor Ajax in zoektocht naar ideale controleur
- 25 augustus
- 6K+ views
Witte rook uit Spanje: Ajax bereikt akkoord met Atlético over jonge centrumverdediger
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 31 augustus
- 3K+ views

