Phitiwat Sookjitthammakul Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
AFC | 3 (3) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 9 (6) | 314 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
FA Cup | 4 (1) | 308 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
TLO | 25 (11) | 1346 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 42 (21) | 2088 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
AFC | 6 (4) | 138 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 9 (2) | 686 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
FA Cup | 2 (1) | 94 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 2 (1) | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
TLO | 28 (4) | 1948 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (12) | 2965 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
AFC | 7 (1) | 478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FA Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
League Cup | 4 (2) | 99 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
TLO | 24 (2) | 1805 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (5) | 2592 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
FA Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 4 | 316 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Thai Champions Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
TLO | 24 (2) | 1915 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (2) | 2591 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
AFC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
AFC | 4 | 360 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 6 | 540 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
FA Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
TLO | 29 | 2610 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2790 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
AFC | 6 | 532 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 4 (1) | 286 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 10 (1) | 818 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
AFC | 5 | 437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
TLO | 29 | 2610 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 34 | 3047 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
AFC | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
TLO | 30 (1) | 2633 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2843 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
AFC | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
TLO | 33 (3) | 2760 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (3) | 2970 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
TLO | 19 (7) | 255 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 19 (7) | 255 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2016 |
|
TLO | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
TLO | 3 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 3 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
TLO | 25 (11) | 1346 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
TLO | 28 (4) | 1948 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
TLO | 24 (2) | 1805 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
TLO | 24 (2) | 1915 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
TLO | 29 | 2610 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
TLO | 29 | 2610 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
TLO | 30 (1) | 2633 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
TLO | 33 (3) | 2760 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2017 |
|
TLO | 19 (7) | 255 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
TLO | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
TLO | 3 (3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
FA Cup | 4 (1) | 308 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
FA Cup | 2 (1) | 94 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 2 (1) | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
FA Cup | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 4 (2) | 99 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
FA Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
League Cup | 4 | 316 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Thai Champions Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
FA Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
League Cup | 4 (1) | 286 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
AFC | 3 (3) | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 9 (6) | 314 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
AFC | 6 (4) | 138 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
ASEAN Club Championship | 9 (2) | 686 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
AFC | 7 (1) | 478 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
AFC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
AFC | 4 | 360 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
AFC | 6 | 532 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
AFC | 5 | 437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
AFC | 2 | 210 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
AFC | 2 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2027 |
|
AFC Asian Cup Qualification | 1 (1) | 26 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
WC Qualification Asia | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
King's Cup | 1 (1) | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
AFC Asian Cup Qualification | 3 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
King's Cup | 2 (1) | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
WC Qualification Asia | 7 | 585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020 |
|
AFF Championship | 7 (1) | 511 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:26
PSV sportieve winnaar door uitblijven transfers Ricardo Pepi en Sergiño Dest
21:52
Jorthy Mokio ziet waarde bij Ajax sterk dalen onder 10 miljoen
20:58
De enige dossiers die Jordi Cruijff bij Ajax niet kon oplossen deze zomer
19:55
PSV zorgt met nieuwe spelers voor bijna zestig miljoen euro aan transferwaarde
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

