Phi Son Tran Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
|
V-League 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
V-League | 21 (6) | 1333 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
V.League 1 Play-offs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (6) | 1333 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
V-League | 10 (3) | 595 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 10 (3) | 595 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
V-League | 8 (3) | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 8 (3) | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
V-League | 12 | 880 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 12 | 880 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
AFC | 1 | 85 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 3 | 193 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
V-League | 17 (4) | 1189 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (4) | 1467 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
V-League | 3 (1) | 175 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 (1) | 175 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2018 |
|
V-League | 21 (1) | 1743 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Total | 21 (1) | 1743 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||
| 2017 |
|
V-League | 23 | 900 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Total | 23 | 900 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
V-League | 23 | 1170 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 23 | 1170 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2013 |
|
V-League | 12 (6) | 270 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 12 (6) | 270 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2012 |
|
ACC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
V-League 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
V-League | 21 (6) | 1333 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
V-League | 10 (3) | 595 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
V-League | 8 (3) | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
V-League | 12 | 880 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
V-League | 17 (4) | 1189 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
V-League | 3 (1) | 175 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
V-League | 21 (1) | 1743 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 2017 |
|
V-League | 23 | 900 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
V-League | 23 | 1170 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2013 |
|
V-League | 12 (6) | 270 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
AFC | 1 | 85 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ACC | 3 | 193 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012 |
|
ACC | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
AFF Championship | 1 (1) | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:01
Ajax en Owen Wijndal nog steeds bij elkaar: gaat scenario Quinten Timber volgen?
15:03
AZ houdt mogelijk bonus over aan nieuwe transfer Yukinari Sugawara
13:01
Go Ahead Eagles ziet met Søren Tengstedt volgende uitblinker zich melden
12:02
Ajax heeft weinig pure buitenspelers: transfervrije Jadon Sancho een buitenkansje?
Populair transfernieuws
- 4 september
- 27K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

