Pavel Shakuro Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
Second League A | 2 | 180 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 180 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
Second League A | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
RFN | 23 (12) | 875 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 2 | 181 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (12) | 1056 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
RFN | 20 (5) | 1239 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (5) | 1329 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
RFN | 27 (9) | 1666 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 5 (3) | 312 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (12) | 1978 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
RFN | 8 | 567 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Russian Cup | 2 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 10 | 700 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
RFN | 35 (3) | 2805 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
|
|
Russian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 36 (3) | 2805 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
Premier League | 2 (1) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 (1) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
RFN | 21 (6) | 1360 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Russian Cup | 1 (1) | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (7) | 1410 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
RFN | 16 | 1383 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 16 | 1383 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
RFN | 32 (3) | 2416 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 32 (3) | 2416 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
Second League A | 2 | 180 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Second League A | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
RFN | 23 (12) | 875 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
RFN | 20 (5) | 1239 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
RFN | 27 (9) | 1666 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
RFN | 8 | 567 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
RFN | 35 (3) | 2805 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Premier League | 2 (1) | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
RFN | 21 (6) | 1360 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
RFN | 16 | 1383 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
RFN | 32 (3) | 2416 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Russian Cup | 2 | 181 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Russian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Russian Cup | 5 (3) | 312 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Russian Cup | 2 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Russian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Russian Cup | 1 (1) | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
21C | 5 | 427 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views
