Paulo Lima Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 18 (2) | 1511 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | |
| Total | 18 (2) | 1511 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2024 |
|
Primera Division | 7 (4) | 415 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 7 (4) | 415 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
2. Division: Group D | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Division 1 | 14 (1) | 1263 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 12 (1) | 980 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (2) | 2243 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
3 (1) | 213 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
Primera Division | 8 (4) | 400 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 11 (5) | 613 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2021 |
|
|
2 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 16 | 1428 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 18 | 1603 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CSU | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 17 | 1530 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 16 (3) | 1282 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (3) | 2992 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
Division 1 | 25 (1) | 2168 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| Total | 25 (1) | 2168 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | ||
| 2018 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Primera Division | 20 | 1800 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| Total | 23 | 2070 | 1 | 1 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2017 |
|
Primera Division | 11 (1) | 852 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| Total | 11 (1) | 852 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | ||
| 2016/2017 |
|
|
19 (4) | 1360 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 19 (4) | 1360 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2015 |
|
|
7 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 7 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Primera Division | 18 (2) | 1511 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| 2024 |
|
Primera Division | 7 (4) | 415 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
2. Division: Group D | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Division 1 | 14 (1) | 1263 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Division 1 | 12 (1) | 980 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
3 (1) | 213 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
|
|
Primera Division | 8 (4) | 400 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
Primera Division | 16 | 1428 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
Division 1 | 17 | 1530 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 16 (3) | 1282 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
Division 1 | 25 (1) | 2168 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 |
| 2018 |
|
Division 1 | 1 | 90 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Primera Division | 20 | 1800 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | |
| 2017 |
|
Primera Division | 11 (1) | 852 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 |
| 2016/2017 |
|
|
19 (4) | 1360 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CSU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
|
2 | 175 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CSU | 2 | 180 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015 |
|
|
7 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
09:55
De transfers die iedereen heeft gemist in Nederland
09:15
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
08:05
Ze wilden weg, maar bleven: deze 10 spelers zagen hun transfer in rook opgaan
07:05
Transferperiode nog lang niet voorbij: in deze landen gaat de jacht gewoon door
Populair transfernieuws
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 2 september
- 5K+ views
Plots heel ander geluid: Owen Wijndal en Ajax gaan toch niet uit elkaar
- 2 september
- 4K+ views

