Parfait Bizoza Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 174 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 174 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
LAL | 7 (1) | 563 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OBOS-ligaen | 7 (6) | 218 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 14 (7) | 781 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
|
29 (4) | 2009 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
NMC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (4) | 2189 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
|
14 (2) | 964 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Eliteserien Play-offs | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (2) | 1144 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 3 (1) | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (3) | 23 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 6 (4) | 176 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
DNL | 17 (2) | 1256 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
Landspokal Cup | 3 (2) | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 (7) | 246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 28 (11) | 1624 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
DNL | 20 (8) | 882 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Landspokal Cup | 1 | 72 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Premier League | 2 (2) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (10) | 956 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Premier League | 7 (4) | 201 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
|
|
Russian Cup | 2 | 152 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 9 (4) | 353 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2020 |
|
|
23 (5) | 1635 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| Total | 23 (5) | 1635 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2019 |
|
OBOS-ligaen | 27 (7) | 1882 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 27 (7) | 1882 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
LAL | 7 (1) | 563 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
OBOS-ligaen | 7 (6) | 218 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
|
29 (4) | 2009 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
14 (2) | 964 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
3 (3) | 23 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
DNL | 17 (2) | 1256 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (7) | 246 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
DNL | 20 (8) | 882 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Premier League | 2 (2) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Premier League | 7 (4) | 201 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 2020 |
|
|
23 (5) | 1635 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
OBOS-ligaen | 27 (7) | 1882 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
NMC | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Landspokal Cup | 3 (1) | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Landspokal Cup | 3 (2) | 122 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Landspokal Cup | 1 | 72 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Russian Cup | 2 | 152 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2026/2027 |
|
|
2 | 174 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
CAF World Cup Qualification | 4 | 288 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

