Pajtim Kasami Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
|
|
22 (5) | 1362 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (5) | 1427 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 10 (6) | 414 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (9) | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (15) | 538 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
ISB | 28 (4) | 1999 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | |
| Total | 29 (5) | 2009 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | ||
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 3 | 215 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
12 (8) | 451 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Super League 2 - South | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (8) | 728 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
33 (16) | 1772 | 4 | 4 | 6 | 1 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
13 (1) | 984 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 46 (17) | 2756 | 6 | 7 | 8 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
32 (1) | 2729 | 12 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 32 (1) | 2729 | 12 | 3 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2019/2020 |
|
|
35 (3) | 2893 | 11 | 2 | 4 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 2 | 71 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (3) | 2964 | 13 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
34 (4) | 2715 | 8 | 8 | 6 | 0 | 0 |
|
|
Swiss Cup | 3 (1) | 120 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (5) | 2835 | 11 | 8 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
26 (1) | 2178 | 6 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Total | 26 (1) | 2178 | 6 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
|
2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
25 (6) | 1883 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (7) | 1974 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
|
20 (3) | 1364 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 490 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (4) | 1875 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
24 (4) | 1738 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (2) | 389 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (6) | 2307 | 5 | 5 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2013/2014 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
29 (9) | 1806 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (9) | 1896 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 (2) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
16 (2) | 270 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 19 (4) | 292 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
1 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
7 (4) | 268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
9 (6) | 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 17 (10) | 673 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
|
14 (10) | 367 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
8 (5) | 402 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 22 (15) | 769 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
22 (5) | 1362 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ISB | 10 (6) | 414 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
9 (9) | 124 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
ISB | 28 (4) | 1999 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 2022/2023 |
|
|
12 (8) | 451 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super League 2 - South | 1 | 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
33 (16) | 1772 | 4 | 4 | 6 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
32 (1) | 2729 | 12 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
|
35 (3) | 2893 | 11 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
34 (4) | 2715 | 8 | 8 | 6 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
26 (1) | 2178 | 6 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
25 (6) | 1883 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
20 (3) | 1364 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
24 (4) | 1738 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
29 (9) | 1806 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2012/2013 |
|
|
2 (2) | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
16 (2) | 270 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2011/2012 |
|
|
7 (4) | 268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
14 (10) | 367 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Swiss Cup | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
1 (1) | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Greek Cup | 3 | 215 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Swiss Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Swiss Cup | 2 | 71 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Swiss Cup | 3 (1) | 120 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
2 (1) | 91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2012/2013 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2011/2012 |
|
|
1 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
13 (1) | 984 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
|
6 | 490 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2014/2015 |
|
|
6 (2) | 389 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2011/2012 |
|
|
9 (6) | 326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
|
8 (5) | 402 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
4 (2) | 181 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
1 (1) | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2012 |
|
Olympic Games | 3 (1) | 192 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 mei
- 59K+ views
Reijnders maakt AZ 26 miljoen euro rijker na razendsnel vertrek bij Man City
- 7 mei
- 35K+ views
Liverpool na bod van 129 miljoen haast zeker van komst Kylian Mbappé
- 6 mei
- 23K+ views
Rayane Bounida niet blij met vertrek bij Ajax
- 4 mei
- 21K+ views
Transfergate NAC Breda en Sydney van Hooijdonk krijgt nieuwe wending
- 10 mei
- 12K+ views

