Orel Dgani Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
ILH | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 | 331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 7 | 601 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
ILH | 28 (5) | 1991 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 4 (2) | 195 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (7) | 2186 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
ILH | 23 (5) | 1508 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (5) | 1508 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
ILH | 18 (3) | 1373 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 23 (3) | 1823 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
ILH | 26 | 2249 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 6 (1) | 493 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 32 (1) | 2742 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
ILH | 23 (1) | 2017 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Total | 23 (1) | 2017 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
ILH | 25 | 2072 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
|
|
State Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2252 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
ILH | 27 | 2340 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 4 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 31 | 2760 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
ILH | 27 | 2362 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 |
|
|
State Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2542 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
State Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
ILH | 27 | 2430 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2520 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
ILH | 23 (2) | 1919 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
State Cup | 4 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (3) | 2009 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
ILH | 33 | 2970 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| Total | 33 | 2985 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2013/2014 |
|
ILH | 32 (3) | 2672 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
|
|
|
2 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 34 (3) | 3032 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 | ||
| 2012/2013 |
|
ILH | 14 (3) | 1060 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Total | 14 (3) | 1060 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2011/2012 |
|
|
3 | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 3 | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2010/2011 |
|
ILH | 32 | 2761 | 2 | 0 | 12 | 1 | 0 |
| Total | 32 | 2761 | 2 | 0 | 12 | 1 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
ILH | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
ILH | 28 (5) | 1991 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
ILH | 23 (5) | 1508 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
ILH | 18 (3) | 1373 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
ILH | 26 | 2249 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
ILH | 23 (1) | 2017 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 2020/2021 |
|
ILH | 25 | 2072 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
ILH | 27 | 2340 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
ILH | 27 | 2362 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 |
| 2016/2017 |
|
ILH | 27 | 2430 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
ILH | 23 (2) | 1919 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
ILH | 33 | 2970 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2013/2014 |
|
ILH | 32 (3) | 2672 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| 2012/2013 |
|
ILH | 14 (3) | 1060 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2010/2011 |
|
ILH | 32 | 2761 | 2 | 0 | 12 | 1 | 0 |
| 2026/2027 |
|
Toto Cup Ligat Al | 4 | 331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Toto Cup Ligat Al | 4 (2) | 195 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
State Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
State Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
State Cup | 6 (1) | 493 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Toto Cup Ligat Al | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
State Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
State Cup | 4 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
State Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
State Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
State Cup | 2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
State Cup | 4 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
|
2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2013/2014 |
|
|
2 | 360 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2011/2012 |
|
|
3 | 226 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
4 | 298 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 102 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
4 (1) | 319 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016 |
|
|
6 (1) | 486 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2014 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 3K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

