Noah Allen Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
NCL | 2 (1) | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 215 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
19 (7) | 1037 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (9) | 1436 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
NCL | 8 (2) | 575 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FIFA Club World Cup | 4 | 289 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Leagues Cup | 3 (2) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
32 (6) | 2338 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 47 (10) | 3324 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
NCL | 3 (1) | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 (2) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
20 (11) | 1013 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
|
|
MLS Next Pro | 4 | 420 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (14) | 1730 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2023 |
|
Leagues Cup | 5 (3) | 219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (5) | 1256 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
MLS Next Pro | 5 | 307 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 (1) | 132 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 31 (9) | 1914 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
|
8 (5) | 321 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 15 (1) | 1322 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
US Open Cup | 2 (1) | 52 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (7) | 1695 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2021 |
|
USL League One | 27 | 2430 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 27 | 2430 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
USL League One | 2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
|
1 (1) | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
19 (7) | 1037 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
|
32 (6) | 2338 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
20 (11) | 1013 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 4 | 420 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
|
19 (5) | 1256 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 5 | 307 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | |
| 2022 |
|
|
8 (5) | 321 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
MLS Next Pro | 15 (1) | 1322 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | |
| 2021 |
|
USL League One | 27 | 2430 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
USL League One | 2 | 147 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
US Open Cup | 2 (1) | 132 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
US Open Cup | 2 (1) | 52 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
NCL | 2 (1) | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 | 215 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
NCL | 8 (2) | 575 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
FIFA Club World Cup | 4 | 289 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Leagues Cup | 3 (2) | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024 |
|
NCL | 3 (1) | 193 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
Leagues Cup | 3 (2) | 104 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023 |
|
Leagues Cup | 5 (3) | 219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Concacaf Championship U20 | 5 (1) | 364 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
Populair transfernieuws
- 4 september
- 28K+ views
Ajax en Jordi Cruijff kunnen met Renato Sanches transfervrij buitenkansje halen
- 3 september
- 12K+ views
Koopoptie Tolu Arokodare bij Ajax onder druk door waardedaling
- 3 september
- 7K+ views
Jordi Cruijff slaat dubbelslag bij Ajax: selectie versterkt en financiële erfenis aangepakt
- 1 september
- 6K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 2 september
- 6K+ views

