Nicolas Rommens Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 158 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 2 | 158 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
BOB | 33 (16) | 1684 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 33 (16) | 1684 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 2 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BOB | 25 | 2226 | 1 | 5 | 9 | 0 | 0 | |
| Total | 27 | 2352 | 1 | 5 | 9 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 3 (1) | 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BOB | 22 (5) | 1595 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 25 (6) | 1809 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 4 (2) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
31 (3) | 2406 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 35 (5) | 2597 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
Belgian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
BOB | 27 | 2430 | 4 | 10 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2610 | 4 | 10 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BOB | 26 | 2294 | 7 | 5 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 27 | 2384 | 7 | 5 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BOB | 25 | 2250 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| Total | 26 | 2340 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
BOB | 18 (2) | 1305 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
UEFA Europa League Play-offs | 5 (2) | 288 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 24 (4) | 1683 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
BOB | 26 (5) | 1876 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 26 (5) | 1876 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
26 (5) | 1901 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | |
| Total | 27 (5) | 1991 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
19 (19) | 456 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Total | 19 (19) | 456 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 | 158 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
BOB | 33 (16) | 1684 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
BOB | 25 | 2226 | 1 | 5 | 9 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
BOB | 22 (5) | 1595 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
31 (3) | 2406 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
BOB | 27 | 2430 | 4 | 10 | 5 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
BOB | 26 | 2294 | 7 | 5 | 5 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
BOB | 25 | 2250 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
BOB | 18 (2) | 1305 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
BOB | 26 (5) | 1876 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
|
26 (5) | 1901 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
19 (19) | 456 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Belgian Cup | 2 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2023/2024 |
|
Belgian Cup | 3 (1) | 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
Belgian Cup | 4 (2) | 191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Belgian Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019/2020 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
Belgian Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

