Mykola Shaparenko Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 |
|
|
2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
2 (2) | 39 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (1) | 268 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 8 (3) | 464 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2025/2026 |
|
|
24 (9) | 1290 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 293 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
4 (1) | 254 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 4 | 250 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (12) | 2177 | 2 | 10 | 1 | 0 | 0 | ||
| 2024/2025 |
|
|
22 (5) | 1448 | 5 | 8 | 3 | 0 | 0 |
|
|
U19 League | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 495 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 (1) | 379 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 3 (2) | 124 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 37 (8) | 2446 | 8 | 9 | 8 | 0 | 0 | ||
| 2023/2024 |
|
|
22 (3) | 1597 | 4 | 5 | 5 | 0 | 0 |
|
|
|
4 | 319 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 26 (3) | 1916 | 5 | 5 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2022/2023 |
|
|
5 (4) | 165 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
6 | 570 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 12 (4) | 803 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2021/2022 |
|
|
13 (2) | 1052 | 3 | 4 | 8 | 0 | 0 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
6 | 487 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 1 | 46 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (2) | 1675 | 3 | 5 | 10 | 0 | 0 | ||
| 2020/2021 |
|
|
24 (5) | 1732 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 |
|
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
8 | 679 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
3 (1) | 163 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
Ukrainian Cup | 2 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 38 (6) | 2784 | 5 | 4 | 6 | 0 | 1 | ||
| 2019/2020 |
|
|
15 (7) | 719 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 19 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| Total | 16 (8) | 738 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2018/2019 |
|
|
22 (10) | 1212 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 |
|
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
|
7 | 552 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 30 (11) | 1790 | 6 | 2 | 7 | 0 | 0 | ||
| 2017/2018 |
|
|
14 (7) | 743 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
5 (3) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
UYL | 2 | 167 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (10) | 1086 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
UYL | 6 | 410 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Total | 6 | 410 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2015/2016 |
|
UYL | 4 (1) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 4 (1) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026/2027 |
|
|
2 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
|
24 (9) | 1290 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
22 (5) | 1448 | 5 | 8 | 3 | 0 | 0 |
|
|
U19 League | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
22 (3) | 1597 | 4 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
5 (4) | 165 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
|
13 (2) | 1052 | 3 | 4 | 8 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
24 (5) | 1732 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 |
| 2019/2020 |
|
|
15 (7) | 719 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
22 (10) | 1212 | 5 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| 2017/2018 |
|
|
14 (7) | 743 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2014/2015 |
|
|
1 (1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2025/2026 |
|
Ukrainian Cup | 4 | 250 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
Ukrainian Cup | 3 (2) | 124 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2021/2022 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Ukrainian Cup | 1 | 46 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 2020/2021 |
|
Super Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Ukrainian Cup | 2 | 120 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2026/2027 |
|
|
2 (2) | 39 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 268 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025/2026 |
|
|
4 (1) | 293 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
4 (1) | 254 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |
|
|
|
1 (1) | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2024/2025 |
|
|
6 | 495 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
6 (1) | 379 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | |
| 2023/2024 |
|
|
4 | 319 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2022/2023 |
|
|
6 | 570 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
|
|
|
1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2021/2022 |
|
|
6 | 487 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
8 | 679 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
3 (1) | 163 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2019/2020 |
|
|
1 (1) | 19 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 26 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
7 | 552 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2017/2018 |
|
|
5 (3) | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
UYL | 2 | 167 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| 2016/2017 |
|
UYL | 6 | 410 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2015/2016 |
|
UYL | 4 (1) | 270 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
|
6 (5) | 156 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/2025 |
|
|
7 (1) | 442 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
|
3 | 223 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2022/2023 |
|
|
3 | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
|
9 (4) | 498 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
21C | 4 | 308 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2020/2021 |
|
|
2 (1) | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
|
5 (1) | 323 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 2019 |
|
21C | 4 (2) | 163 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 2018/2019 |
|
|
1 (1) | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
18:55
Telstar haalt voormalig Ajax-talent Ar'jany Martha op huurbasis terug naar Nederland
18:33
Cruijff lost transferproblemen Ajax op met constructies van 36 miljoen
18:12
Marc Overmars wil stunten met terugkeer aan PSV-gelinkte Arthur Vermeeren
17:50
Feyenoord is nog niet klaar en wil na komst Reiss Nelson opnieuw toeslaan op transfermarkt
Populair transfernieuws
- 1 september
- 5K+ views
Feyenoord moet vol voor stunt gaan en poging wagen voor Victor Boniface
- 29 augustus
- 5K+ views
Dilemma bij Ajax rond Youri Baas door situatie met Daley Blind
- 29 augustus
- 4K+ views
Jordi Cruijff voorziet Ajax-selectie van flinke kwaliteitsimpuls bij komst Ilaix Moriba
- 2 september
- 4K+ views
Ajax hoopt met Kasper Dolberg vurig op FC Midtjylland: dit is de stand van zaken
- 31 augustus
- 4K+ views

