Moisés González Statistieken
| Seizoen | Team | Competitie | MP |
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
|
Chilean Cup | 5 (1) | 367 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 3 (1) | 224 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
|
|
CPD | 13 (5) | 765 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 21 (7) | 1356 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | ||
| 2025 |
|
Chilean Cup | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 25 | 2009 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | |
| Total | 29 | 2369 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | ||
| 2024 |
|
Chilean Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 29 (5) | 2215 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | |
| Total | 31 (6) | 2349 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | ||
| 2023 |
|
Chilean Cup | 4 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 16 (2) | 1237 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | |
| Total | 20 (2) | 1657 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | ||
| 2022 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 17 (2) | 1221 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 | |
| Total | 19 (2) | 1401 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 | ||
| 2021 |
|
Chilean Cup | 4 (1) | 356 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 9 (3) | 522 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | |
| Total | 13 (4) | 878 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | ||
| 2020 |
|
CPD | 10 (5) | 519 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 |
| Total | 10 (5) | 519 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | ||
| 2019 |
|
Chilean Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
CPD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2016/2017 |
|
CPD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2026 |
|
CPD | 13 (5) | 765 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2025 |
|
CPD | 25 | 2009 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
CPD | 29 (5) | 2215 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 2023 |
|
CPD | 16 (2) | 1237 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
CPD | 17 (2) | 1221 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 2021 |
|
CPD | 9 (3) | 522 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 2020 |
|
CPD | 10 (5) | 519 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 |
| 2019 |
|
CPD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2016/2017 |
|
CPD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2026 |
|
Chilean Cup | 5 (1) | 367 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
|
|
Copa de La Liga | 3 (1) | 224 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | |
| 2025 |
|
Chilean Cup | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2024 |
|
Chilean Cup | 2 (1) | 134 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2023 |
|
Chilean Cup | 4 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 |
|
Chilean Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 |
|
Chilean Cup | 4 (1) | 356 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 |
|
Chilean Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Laatste voetbal transfernieuws
21:00
Ouazane ontwikkelt zich stormachtig bij Ajax en solliciteert naar basisplaats
20:40
Feyenoord moet zich wéér buigen over positie onder de lat na komst Tjark Ernst
20:00
Liam van Nistelrooij bij PSV op weg om in voetsporen van vader Ruud te treden
19:10
Ajax strijdt tegen Hajduk Split: dit zijn de 5 duurste spelers van beide clubs
Populair transfernieuws
- 13 oktober
- 4K+ views
Wat is er aan de hand met Damián van der Vaart bij Ajax?
- 8 oktober
- 3K+ views
Feyenoord beloont stormachtige ontwikkeling van Levi Haps
- 7 oktober
- 2K+ views
PSV ziet transferwaarde Mauro Júnior exploderen na debuut bij Brazilië
- 9 oktober
- 2K+ views
Ajax en Willem II profiteren mee bij transfer Frenkie de Jong naar Chelsea
- 11 oktober
- 2K+ views

